Protipožární nádrže

Nádrže pro protipožární ochranu

Betonové nádrže, které nabízíme, jsou také skvělé jako protipožární nádrže. Toto řešení umožňuje skladování vody potřebné k uhašení možného požáru. Používají se hlavně na místech, kde není rychlý přístup k hasicí vodě. Máme širokou škálu kapacit, takže si každý může vybrat model přizpůsobený dostupnému prostoru a individuálním potřebám. Kombinací tuctu nebo dokonce několika desítek nádrží je možné skladovat i několik stovek m3 vody. Kromě výroby nabízíme také dopravu a montáž zdarma. Za každou zakoupenou nádrž na protipožární ochranu připojujeme dokumentaci potvrzující technické povolení a certifikaci.

Požární nádrže na beton SEPTIC

Protipožární nádrže dostupné v naší nabídce jsou výrobky vynikající kvality. Naší prioritou je jejich těsnost, a proto jsme dosáhli kvalitních materiálů a moderních technologií, neustále využíváme své vlastní znalosti a mnohaleté zkušenosti. Konstrukce z betonu a žebrované oceli B20 a B40 zaručuje dlouhou životnost. Stěny o tloušťce 10 cm jsme pokryli těsnicí hmotou a směsí asfaltového kaučuku. Během výroby jsme kontrolovali každou fázi a starali se o každý, i ten nejmenší detail. Výsledkem jsou spolehlivé, trvanlivé, vodotěsné výrobky, které výborně plní svou funkci po mnoho let.

Seznamte se s naší nabídkou. Máte dotazy? Kontaktujte nás! Zaručujeme nejen kvalitní betonové nádrže, ale také profesionální přístup v každé fázi spolupráce.