Otevřený vstup do podzemní betonové jímky

Pořizovací náklady betonového septiku

Septiky naší výroby jsou inovativní konstrukce vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Dokonale plní svou roli a vyznačují se bezpečností a maximální těsností. Podle vašich potřeb si můžete vybrat jednokomorovou žumpu nebo větší dvoukomorový septik. Jaké jsou náklady na jejich provoz?

Jednokomorová betonová žumpa

Jednokomorové žumpy jsou tlusté 10 centimetrů a vyrobené z betonu B20 a B40 W8 a žebrované oceli. Každý výrobek má nezbytné osvědčení a certifikáty. Žumpa se skládá z nádrže, standardní nebo zesílené desky, komínu a betonového víka nebo průlezu z litiny. Naše žumpy jsou zcela bezpečné a vodotěsné a zároveň jsou k dispozici v různých velikostech, od které se odvíjí konečná cena.

Dvoukomorové betonové septiky

Dvoukomorové betonové septiky jsou také vyrobeny ze odolných materiálů. Jejich konstrukce je založena na betonu typu B25, B40 a B30 W8. Součástí konstrukce je také inovativní hmota z asfaltu a pryže, která zajišťuje maximální bezpečnost. Betonová nádrž se nazývá dvoukomorová, protože je vybavena přepážkou, která rozděluje nádrž na dvě komory. Součástí každé dodávky je i standardní deska se dvěma poklopy. A jaká je cena pořizovací cena? Náš aktuální ceník naleznete zde.

Dodatečné náklady

K ceně samotné nádrže by samozřejmě měly být přidány další položky. Doprava, cena výkopu jámy pro uložení nádrže, propojení nádrže s kanalizací v našem domě nebo provedení nezbytné administrativy. Celkové náklady také závisí na oblasti, typu půdy a rozměru hloubení. K jímce si můžete dokoupit i další prvky – např. zesílené víko, dodatkové poklopy a betonové komíny a senzory plnění.