Betonové jímky vícekomorové

Vícekomorové betonové septiky jsou nádrže určené pro velké budovy. Jsou vynikajícím řešením pro rodinné domy, průmyslové závody nebo nákupní centra. Kvalitní materiály, solidní zpracování a schopnost přizpůsobit sestavu individuálním potřebám je zárukou uspokojení i těch nejvyšších potřeb.

 

Jako zkušený výrobce širokého sortimentu z betonu můžeme nabídnout zákazníkům atraktivní cenu a instalaci zdarma.

 

Ke každé objednávce připojujeme úplnou dokumentaci a kopie, potvrzujeme technické schválení, certifikáty a osvědčení, která jsme získali.

Dokumenty vám předá řidič při dodávce vaší nádrže.

betonove-nadrze-spojeno-vedle-sebe

Technické vlastnosti vícekomorových jímek

Vícekomorové nádrže, které nabízíme, sestávají z několika jednokomorových tanků zapojených do série. Osobně dohlížíme na výrobní procesy, abychom zákazníkům zajistili trvale vysokou kvalitu našich produktů. Pro výrobu vícekomorových septiků používáme beton s vhodnou strukturou – musí být tvrdý a silný. Vnitřek nádrže je utěsněn pěnou a pro konstrukci používáme žebrovanou ocel. Díky tomu se naše výrobky se vyznačují vynikající trvanlivostí, což ocení zákazníci z celé ČR a dalších zemí Evropské unie.

Beton beton třídy B-25 až B-40
beton B-30 W8 beton, dvojitá vrstva IZOLBETU
Provedení Dvojitá vibrace, 20 dní stárnutí
Dokumentace Jsme držiteli certifikátu EU (CE)
Doprava Levná kombinovaná doprava, 1-3 pracovní dny
Kontakt Objednávky přijímáme 7 dní v týdnu

Máte dotazy? Kontaktujte nás! Doporučujeme také, abyste využili zkušeností našich zaměstnanců při výběru kanalizačního systému pro vaši konkrétní poptávku.

Na všechny vícekomorové betonové septiky poskytujeme 5letou záruku!

Vícekomorové nádrže spojené vedle sebe

Ceny nádrží

Detailní rozměry

Vícekomorové betonové nádrže skládané na sebe

Ceny nádrží

Detailní rozměry

Často kladené dotazy

Betonové jímky vícekomorové jsou v podstatě zásobníky, které slouží k ukládání a sběru odpadních vod, dešťové vody nebo jiných kapalin tam, kde je potřeba ukládat velké množství tekutin. Vícekomorové jímky mají několik oddělených prostorů, tzv. komor, které umožňují oddělit různé druhy odpadních vod od sebe, což zlepšuje účinnost čištění.

  1. Zvažte množství odpadu, který bude jímka obsahovat – před zakoupením betonové jímky zvažte množství odpadu, který plánujete do jímky ukládat. To vám pomůže určit, jak velkou jímku potřebujete.
  2. Zvažte rozměry dostupného místa pro instalaci jímky – při výběru betonové jímky musíte zohlednit rozměry dostupného místa pro instalaci jímky.
  3. Zvažte vaše potřeby do budoucna – je důležité zohlednit vaše plány do budoucna, abyste si nevybrali jímku, která je příliš malá pro vaše potřeby.

Betonové jímky vícekomorové mají mnoho výhod oproti jiným druhům zásobníků. Jsou velmi odolné vůči tlaku a chemikáliím, což znamená, že jsou schopny odolat nárazům a nebezpečným látkám, což zlepšuje jejich životnost. Betonové jímky mají také vysokou kapacitu a mohou být vyráběny v různých velikostech podle potřeby zákazníka.

Vícekomorové betonové septiky se skládají z několika jednokomorových tanků, které jsou zapojeny do série. Pro výrobu se používá beton třídy B-25 až B-40 s vhodnou strukturou, vnitřek nádrže je utěsněn pěnou a konstrukce obsahuje žebrovanou ocel. Všechny produkty mají 5letou záruku.

Doprava probíhá levnou kombinovanou dopravou v rozmezí 1-3 pracovních dní. Nabízíme více velikostí vícekomorových betonových septiků, s kapacitou od 8000 do 28000 litrů, s rozměry v rozmezí 400x250x110 až 480x400x215 cm. Ceny jsou dohodnuty telefonicky nebo e-mailem.

Kontaktujte nás

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás. Našim klientům poskytujeme odborné poradenství při výběru nádrže již ve fázi nezávazné poptávky.

science-in-hd-IU10leGdwxg-unsplash

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem poradíme.

Vedoucí prodeje

Honza Martin

S jímkami pracuji již 10 let. Je to můj denní chleba. Zavolejte a poradím.

Hledáte dodavatele kvalitních betonových jímek?

Prodávejte jímky, septiky nebo nádrže pod svou vlastní značkou.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavební beton
B25 – min. třída betonu
vibrovaný
20 dní stařený
železobeton – ocel 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dnů
kamkoli po ČR
vlastní autoflotilou
již od 4 500 Kč
montáž ZDARMA

Zákaznický servis

odborná konzultace
plná dokumentace
certifikáty o nepropustnosti
nadstandardní záruka
5 LET