O firmě

PABLOX – výrobce betonových nádrží

PABLOX je výrobcem betonových septiků, který působí na trhu nepřetržitě od ledna 2000. Za více než 20 let činnosti jsme získali pověst spolehlivého dodavatele betonových septiků a získali jsme řadu spokojených zákazníků. Můžeme se pochlubit stovkami dokončených objednávek nejen v ČR, ale také v dalších zemích Evropské unie. Jsme certifikovaným výrobcem a vývozcem pro celou EU.

Jako zkušeného a spolehlivého výrobce betonových žump nás charakterizuje:

  • moderní technologie ve výrobě
  • kvalifikovaný personál,
  • dlouhá historie na stavebním trhu
  • spolehlivá logistika

Našim zákazníkům nabízíme inovativní technologie, evropské a globální kompetentní služby a profesionální podporu v každé fázi objednávky – to vše čeká na zákazníky PABLOX.

Výrobce certifikovaných betonových nádrží s 20letou tradicí

Nákup certifikované betonové nádrže znamená jistotu kvalitního výrobku a bezproblémového stavebního řízení (v případě septiků a ČOV).

Jako výrobce betonových nádrží s mnohaletými zkušenostmi jsme schopni zajistit soulad našich výrobků s veškerými aktuálními zákonnými požadavky a předpisy.

Naše jednání s klienty je jasné a transparentní. Naši specialisté vám poradí v každém ohledu včetně reálného odhadu nákladů. Nabízíme výrobky vysoké kvality, dopravu za dostupné ceny, poskytujeme poradenství při výběru optimálního řešení i bezplatnou instalaci.