Nádrže na dešťovou vodu

Betonové nádrže na dešťovou vodu

Betonové nádrže na dešťovou vodu umožňují skladování dešťové vody pro opětovné použití. Jedná se o ekologické a nákladově efektivní řešení, které je stále populárnější. Aby však řádně plnili svou roli a byly schopni sloužit spolehlivě po dlouhou dobu, je vhodné dobře zvážit jejich výběr. Dobrá nádrž by měla být těsná. Naše betonové nádrže na dešťovou vodu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu B20 a B40 a žebrované oceli. Stěny o tloušťce 10 cm jsme pokryli speciální těsnicí hmotou a pryžovou hmotou pro nejvyšší vodotěsnost, pevnost a odolnost proti poškození. Řada SEPTIC zahrnuje různé typy a širokou škálu nádrží na dešťovou vodu, takže každý zákazník má možnost zvolit si řešení, které nejlépe vyhovuje jeho individuálním potřebám.

Na každý produkt se vztahuje 5letá záruka. Rozsah našich služeb zahrnuje také dopravu a bezplatnou montáž.

Jak používat dešťovou vodu z nádrže?

Česká republika se potýká s problémem nedostatku vody – léta jsou čím dál teplejší a srážek čím dál méně. Proto je stále více důležité „recyklovat“ dešťovou vodu. Naše nádrže z betonu jsou pro sběr dešťové vody ideální, protože v chladu pod zemí, uvnitř odolné betonové nádrže, si voda uchovává vysokou kvalitu.

Nádrže na dešťovou vodu jsou ekologickým a nákladově efektivním řešením a těší se značné oblibě v domácnostech a zemědělství. Voda v nádrži může být použita pro zalévání zahradních rostlin, úklidu nebo mytí vozu. Opětovné použití dešťové vody nahromaděné v nádrži umožňuje nejen snížit účty, ale také pečovat o životní prostředí. Samé výhody!