Lokality

Dodávka jímek, žump a septiků po celé ČR 

Bude to základní betonová jímka nebo komplexní řešení septiku? Nic pro nás není problém. Veškeré zboží vám dovezeme do 3 dnů od vaší objednávky. Jako přímý výrobce máme vše skladem. S naším vlastním autoparkem zajišťujeme flexibilní a cenově dostupnou dopravu do všech regionů ČR.

Doprava kamkoliv po ČR

do 3 dnů od 4 500 Kč

Jsme jednička na trhu s betonovými nádržemi. Vyrábíme betonové žumpy a septiky již více než 20 let. Za tu dobu jsme vyladili naše služby k dokonalosti. S koupí jakéhokoliv našeho produktu se vám automaticky dostane dopravy na místo určení i s vlastní montáží!

Jak se k vám jímka přemístí? U nás ji naložíme na jeden z vozů našeho širokého vozového parku, jenž se skládá ze značek Volvo či HDS. Řidič vám ji v mžiku dopraví, pomocí speciálního hydraulického jeřábu složí, aby vám ji náš vždy precizní tým montérů zprovoznil.

Do Plzně i Ostravy, Zlína, Liberce i Lhoty vám jímku dovezeme během pouhých 3 dnů za ty nejlepší ceny v České republice. Podívejte se na detailní ceník naší dopravy:

dodávka betonové žumpy

Proč jsou naše jímky levné

Nevedeme poplatky, ani drahé pomocné služby! K dopravě septiku či jímky musíte nutně připočíst také náklady na její instalaci. Montáž zahrnuje nejen usazení, ale i utěsnění, speciální nepropustný nátěr a upevnění víka. To vše u nás zcela zdarma v ceně jímky!

 

Kam s jímkou? S výběrem vhodného místa pomůžeme!

Při objednávání si pečlivě promyslete, kam hodláte septik nebo jímku umístit. Nejlépe by se mělo jednat o rovinaté místo s lehkou půdou. Důležitá je i dobrá dostupnost. Myslete na to, že jímku bude přemisťovat autojeřáb!

V rámci nachystání pozemku na montáž se musí připravit výkop, do kterého se betonová jímka zapustí. Jeho rozměry by měly čítat o cca 30 cm více než rozměry samotné jímky. Dno doporučujeme vyrovnat a zaplnit vrstvou alespoň 10 cm hrubého štěrku.

Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás neváhejte obrátit:

Jímky a septiky pro Čechy, Moravu i Slezsko

14 krajů obsluhujeme 20 auty. Ceny dopravy startují již na 4 500 Kč. Kam zamíříme s vaší jímkou?

Výhodné ceny, vlastní doprava a montáž zdarma. To jsou betonové žumpy PABLOX!