Betonové septiky – Ústí nad Orlicí

Žijete a hledáte v oblasti Ústí nad Orlicí společnost, která nabízí vysoce kvalitní betonové septiky a navíc poskytuje přepravní a montážní služby?
PABLOX jsou profesionálové, které hledáte!

Žijete ve velkém městě, jako je Ústí nad Orlicí? Nebo v malém městě poblíž v ČR? Objednali jste si malou nádrž nebo velký vícekomorový septik?

Nezáleží na místě ani na velikosti objednávky, doručíme každému nádrž dle výběru maximálně do 4 pracovních dnů od zadání objednávky!

Až k vám domů, před váš domov, závod nebo farmu. Nádrž nejen dopravíme, ale z auta i složíme. Instalaci zajišťujeme pro všechny objednávky zcela zdarma.

Jako přímý výrobce poskytujeme na každou nádrž prodlouženou pětiletou záruku. Můžete si tak být jisti, že vám v případě nepředvídaného selhání vždy pomůžeme.

Žumpa nebo septik – přesně dle vašich potřeb

Pro každou domácnost nebo objekt žumpa nebo septik přesně na míru potřebám. Nabídka PABLOX zahrnuje všechny základní rozměry betonových nádrží a umožňuje jejich skladbu pro komplexní čisticí systémy.

Základem naší nabídky jsou jednokomorové žumpy různých velikostí:

  • žumpy s kapacitou několika litrů jsou ideální volbou pro malé domácnosti nebo rekreační objekty.
  • žumpy s mírně větší kapacitou od 8 do 10 m3 jsou nejlepším řešením pro domácnosti obývané 4-5 lidmi.
  • máte možnost vypouštět část vody z nádrže do půdy pomocí drenáže? Doporučujeme zvolit dvoukomorový septik, které vám umožní snížit poplatky za vodné a stočné.
  • pro větší domácnosti nebo firmy, doporučujeme nainstalovat vícekomorový septik, skládající se z několika spojených betonových nádrží.

Proč stojí za to využít služeb PABLOX Ústí nad Orlicí

Proč zvolit právě PABLOX?

Možná, že pro oblast Ústí nad Orlicí nejsme jedinou společností, která nabízí výrobu, přepravu a montáž betonových nádrží.

Se PABLOX si však můžete být jisti, že obdržíte spolehlivou nepropustnou nádrž, která vám bude sloužit po mnoho dlouhých let. Kdo by chtěl řešit problémy s netěsnící žumpou!

Naše žumpy a septiky jsou vyrobeny z betonu B20 a B40 a žebrované oceli. Chráníme je zevnitř pomocí těsnicí hmoty a směsi asfaltového kaučuku. Naše nádrže se vyznačují vynikajícími vodotěsnými parametry. Jejich kvalita je potvrzena řadou certifikátů a osvědčení.

Využijte našich služeb. Obsloužili jsme už přes 30 000 zákazníků.