Betonové septiky – Brno-venkov

Žijete a hledáte v oblasti [acf field=“nazev_mesta“] společnost, která nabízí vysoce kvalitní betonové septiky a navíc poskytuje přepravní a montážní služby?
PABLOX jsou profesionálové, které hledáte!

Žijete ve velkém městě, jako je [acf field=“nazev_mesta“]? Nebo v malém městě poblíž v ČR? Objednali jste si malou nádrž nebo velký vícekomorový septik?

Nezáleží na místě ani na velikosti objednávky, doručíme každému nádrž dle výběru maximálně do 4 pracovních dnů od zadání objednávky!

Až k vám domů, před váš domov, závod nebo farmu. Nádrž nejen dopravíme, ale z auta i složíme. Instalaci zajišťujeme pro všechny objednávky zcela zdarma.

Jako přímý výrobce poskytujeme na každou nádrž prodlouženou pětiletou záruku. Můžete si tak být jisti, že vám v případě nepředvídaného selhání vždy pomůžeme.

Žumpa nebo septik – přesně dle vašich potřeb

Pro každou domácnost nebo objekt žumpa nebo septik přesně na míru potřebám. Nabídka PABLOX zahrnuje všechny základní rozměry betonových nádrží a umožňuje jejich skladbu pro komplexní čisticí systémy.

Základem naší nabídky jsou jednokomorové žumpy různých velikostí:

  • žumpy s kapacitou několika litrů jsou ideální volbou pro malé domácnosti nebo rekreační objekty.
  • žumpy s mírně větší kapacitou od 8 do 10 m3 jsou nejlepším řešením pro domácnosti obývané 4-5 lidmi.
  • máte možnost vypouštět část vody z nádrže do půdy pomocí drenáže? Doporučujeme zvolit dvoukomorový septik, které vám umožní snížit poplatky za vodné a stočné.
  • pro větší domácnosti nebo firmy, doporučujeme nainstalovat vícekomorový septik, skládající se z několika spojených betonových nádrží.

Proč stojí za to využít služeb PABLOX [acf field=“nazev_mesta“]

Proč zvolit právě PABLOX?

Možná, že pro oblast [acf field=“nazev_mesta“] nejsme jedinou společností, která nabízí výrobu, přepravu a montáž betonových nádrží.

Se PABLOX si však můžete být jisti, že obdržíte spolehlivou nepropustnou nádrž, která vám bude sloužit po mnoho dlouhých let. Kdo by chtěl řešit problémy s netěsnící žumpou!

Naše žumpy a septiky jsou vyrobeny z betonu B20 a B40 a žebrované oceli. Chráníme je zevnitř pomocí těsnicí hmoty a směsi asfaltového kaučuku. Naše nádrže se vyznačují vynikajícími vodotěsnými parametry. Jejich kvalita je potvrzena řadou certifikátů a osvědčení.

Využijte našich služeb. Obsloužili jsme už přes 30 000 zákazníků.