Jednokomorová betonová jímka 8 m3 – nízká

Jímka o objemu 8 m3, což představuje 8 000 litrů, je populární volbou pro majitele chat a chalup, kde slouží jako spolehlivé řešení pro odvedení a shromažďování odpadních vod. Vzhledem k jejímu většímu objemu se hodí i pro menší rodinné domky, poskytujíc dostatečnou kapacitu pro potřeby maločlenných domácností.

Kdy zvolit nízkou jímku o objemu 8 m3

Tato jímka je ideální nejen pro zachytávání odpadních vod, ale také pro sběr dešťové vody, což je obzvláště užitečné pro ty, kteří mají k dispozici velkou zahradu.

Voda ze jímky může být využita pro zavlažování rostlin, trávníků a zeleně, což pomáhá udržet zahradu zelenou a živou i v období sucha. To nejenže přispívá k udržitelnosti a ochraně životního prostředí, ale také vede k úspoře peněz, jelikož nemusíte využívat pitnou vodu k zavlažování.

S touto jímkou tak získáváte univerzální řešení pro správu vody na vašem pozemku, které vám umožní efektivně využívat dešťovou vodu a snižovat svoje vodní náklady. Je to investice do pohodlí a udržitelnosti vaší domácnosti nebo rekreačního objektu.

Naše jímky jsou pevné

Nepropustnost a pevnost nádrží potvrzují certifikáty PZH a CE, které držíme. Naše septiky vyvážíme do celé Evropské unie.

8-m3-jednokomorova-betonova-nadrz
Délka : 3,00 m
Šířka : 2,40 m
Výška : 1,40 m
Montáž – ZDARMA
Délka : 3,50 m
Šířka : 3,00 m
Výška : 2,00 m
Cena (bez DPH) – 30 000 Kč

Výběr správné velikosti jímky

Výběr velikosti jímky je klíčovým momentem, který ovlivní pohodlí a efektivitu jejího používání. Ať už plánujete akumulovat dešťovou vodu pro zálivku zahrady nebo potřebujete řešení pro odpadní vody, následující rady Vám pomohou zorientovat se a vybrat správně.

  • Máte zahradu a chcete využívat dešťovou vodu jen pro její zálivku? Jímka o objemu 4 m³ by měla plně postačovat.
  • Chcete dešťovou vodu využívat nejen pro zálivku zahrady, ale také pro splachování toalety? V tom případě byste měli zvolit jímku o objemu alespoň 5 m³.

 

Bude nádrž sloužit jako žumpa?

  • Kolik lidí bude žumpu pravidelně používat? Každá osoba přibližně vyprodukuje 90 litrů odpadních vod denně.
  • Jak často plánujete odpadní vody z jímky odstraňovat? Čím delší interval, tím větší jímku budete potřebovat.

 

  • Vzorec pro výpočet je jednoduchý: Objem jímky = počet osob * průměrná produkce odpadních vod na osobu * interval vyvážení.
  • Pro domácnost se třemi členy, která plánuje vyprazdňovat žumpu jednou za měsíc, by výpočet vypadal následovně: 3 osoby * 90 litrů/den * 30 dní = 8,1 m³. V tomto případě doporučujeme zvolit jímku o objemu alespoň 9 m³, aby byla zajištěna dostatečná rezerva.

 

Přizpůsobte si velikost jímky svým potřebám a nezapomeňte zohlednit i budoucí potřeby. Pokud potřebujete poradit s výběrem správné velikosti jímky nebo máte jakékoli jiné otázky, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým odborníků je připraven vám pomoci a zodpovědět všechny vaše dotazy. Společně najdeme ideální řešení právě pro vás!

Kontaktujte nás

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás. Našim klientům poskytujeme odborné poradenství při výběru nádrže již ve fázi nezávazné poptávky.

science-in-hd-IU10leGdwxg-unsplash

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem poradíme.

Vedoucí prodeje

Honza Martin

S jímkami pracuji již 10 let. Je to můj denní chleba. Zavolejte a poradím.

Hledáte dodavatele kvalitních betonových jímek?

Prodávejte jímky, septiky nebo nádrže pod svou vlastní značkou.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavební beton
B25 – min. třída betonu
vibrovaný
20 dní stařený
železobeton – ocel 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dnů
kamkoli po ČR
vlastní autoflotilou
již od 4 500 Kč
montáž ZDARMA

Zákaznický servis

odborná konzultace
plná dokumentace
certifikáty o nepropustnosti
nadstandardní záruka
5 LET