Jednokomorová betonová jímka 12 m3 – vysoká

Jednokomorová betonová jímka o objemu 12 m³ vysokého provedení nabízí řešení pro ty, kteří potřebují velký akumulační prostor, ale zároveň mají omezené možnosti v šířce umístění. Tento typ jímky je navržen tak, aby maximalizoval objem vody, který je možné uskladnit, aniž by bylo nutné zabírat velkou plochu na zemi.

Kdy zvolit vysokou jímku o objemu 12 m3

Vysoká konstrukce této betonové jímky umožňuje její umístění i v úzkých prostorách, což může být výhodné v hustě zastavěných městských oblastech nebo na malých pozemcích. I přes svou výšku je konstrukce jímky stabilní a odolná vůči vnějším vlivům.

Tato jímka je vhodná pro odvod odpadních vod z větších rodinných domů, chat nebo malých firemních objektů. Díky svému objemu 12 m³ je schopna zvládnout i větší množství odpadní vody, což ji činí flexibilním řešením pro různé typy uživatelů.

Pro ty, kteří hledají možnosti akumulace dešťové vody, nabízí tato jímka obrovský potenciál. Můžete ji využít k zásobování vodou pro zavlažování rozsáhlých zahradních ploch, což vede ke snížení spotřeby pitné vody a může přispět k udržitelnosti vaší domácnosti nebo podnikání.

Naše jímky jsou pevné

Nepropustnost a pevnost nádrží potvrzují certifikáty PZH a CE, které držíme. Naše septiky vyvážíme do celé Evropské unie.

12-m3-vysoka-jednokomorova-betonova-nadrz
Délka : 3,00 m
Šířka : 2,40 m
Výška : 2,00 m
Montáž – ZDARMA
Délka : 3,50 m
Šířka : 3,00 m
Výška : 2,65 m
Cena (bez DPH) – 38 000 Kč

Výběr správné velikosti jímky

Výběr velikosti jímky je klíčovým momentem, který ovlivní pohodlí a efektivitu jejího používání. Ať už plánujete akumulovat dešťovou vodu pro zálivku zahrady nebo potřebujete řešení pro odpadní vody, následující rady Vám pomohou zorientovat se a vybrat správně.

  • Máte zahradu a chcete využívat dešťovou vodu jen pro její zálivku? Jímka o objemu 4 m³ by měla plně postačovat.
  • Chcete dešťovou vodu využívat nejen pro zálivku zahrady, ale také pro splachování toalety? V tom případě byste měli zvolit jímku o objemu alespoň 5 m³.

 

Bude nádrž sloužit jako žumpa?

  • Kolik lidí bude žumpu pravidelně používat? Každá osoba přibližně vyprodukuje 90 litrů odpadních vod denně.
  • Jak často plánujete odpadní vody z jímky odstraňovat? Čím delší interval, tím větší jímku budete potřebovat.

 

  • Vzorec pro výpočet je jednoduchý: Objem jímky = počet osob * průměrná produkce odpadních vod na osobu * interval vyvážení.
  • Pro domácnost se třemi členy, která plánuje vyprazdňovat žumpu jednou za měsíc, by výpočet vypadal následovně: 3 osoby * 90 litrů/den * 30 dní = 8,1 m³. V tomto případě doporučujeme zvolit jímku o objemu alespoň 9 m³, aby byla zajištěna dostatečná rezerva.

 

Přizpůsobte si velikost jímky svým potřebám a nezapomeňte zohlednit i budoucí potřeby. Pokud potřebujete poradit s výběrem správné velikosti jímky nebo máte jakékoli jiné otázky, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým odborníků je připraven vám pomoci a zodpovědět všechny vaše dotazy. Společně najdeme ideální řešení právě pro vás!

science-in-hd-IU10leGdwxg-unsplash

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem poradíme.

Vedoucí prodeje

Honza Martin

S jímkami pracuji již 10 let. Je to můj denní chleba. Zavolejte a poradím.

Hledáte dodavatele kvalitních betonových jímek?

Prodávejte jímky, septiky nebo nádrže pod svou vlastní značkou.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavební beton
B25 – min. třída betonu
vibrovaný
20 dní stařený
železobeton – ocel 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dnů
kamkoli po ČR
vlastní autoflotilou
již od 4 500 Kč
montáž ZDARMA

Zákaznický servis

odborná konzultace
plná dokumentace
certifikáty o nepropustnosti
nadstandardní záruka
5 LET