Odpadní nádrže

Betonové žumpy

Betonové žumpy a septiky jsou jedním z nejpopulárnějších způsobů vypouštění odpadu z domácnosti. Používají se hlavně na pozemcích, které z nějakého důvodu nelze připojit k městské kanalizační síti. Pokud dobře vyberete, bude vám betonová nádrž sloužit po mnoho let. Betonové žumpy vyráběné společností SEPTIC jsou přizpůsobeny potřebám nejnáročnějších zákazníků. K jejich výrobě používáme vysoce kvalitní beton a žebrovanou ocel B20 a B40. Povrch stěn zakrýváme těsnicí hmotou a směsí asfaltového kaučuku. Postaráme se o každý, i ten nejmenší detail, abychom dosáhli produktu se spolehlivým výkonem. Nabízíme široký a rozmanitý sortiment, přizpůsobený nejrůznějším potřebám. Rozsah našich služeb zahrnuje také dopravu a bezplatnou instalaci.

Jímky – betonové nebo plastové?

Na trhu jsou k dispozici nejen betonové septiky, ale také nádrže z plastu. Pokud se chystáte k nákupu nádrže na odpadní vodu a přemýšlíte, kterou vybrat – přečtěte si naši krátkou analýzu.

Betonové žumpy jsou řešením, které vyniká svou vysokou pevností a odolností proti poškození. Na rozdíl od plastů bude betonová žumpa fungovat i na místech vystavených vysokému tlaku – příjezdové cesty do garáže nebo na parkoviště. Pokud se použije plastová nádoba, bude nutné ji obetonovat.

Plastové nádrže jsou mnohem lehčí, díky čemuž je jejich montáž a transport mnohem jednodušší. Zároveň vyžadují ochranu před možným protlačením podzemní vodou. Betonové septiky jsou těžké, jejich transport a montáž tak mohou být problematické.

Drahé dopravě a montáži betonových jímek se ale vyhnete srovnáním nabídek a volbou dodavatele. Pro poskytnutí komplexních služeb jsme v SEPTIC během let rozšířili naši nabídku, abychom odbourali největší blok v rozhodování o pořízení betonové nádrže. Naši klienti mohou využít cenově dostupné a flexibilní dopravy a montáže zdarma.

Betonový septik jsou tak levnější než jejich plastové protějšky – a v naší nabídce jsou dostupné za vynikající kvalitu a atraktivní ceny. Seznamte s dostupnými typy. Máte-li dotazy – jsme vám k dispozici.