Montážní jámy

Mezi širokou nabídkou betonových nádrží nabízíme také montážní jámy (pro automobilové servisy). Jako výrobce s více než 20 let zkušeností jsme schopni poskytnout vynikající kvalitu za atraktivní cenu. Montážní jámy v našem sortimentu jsou výrobky vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, využívajících moderní řešení, s důrazem na každý detail. Rovnoměrný odlitek z kompaktního betonu založený na pevné konstrukci z žebrované oceli zaručuje dlouhou životnost, těsnost a spolehlivý provoz.

Na každou montážní jámu se vztahuje záruka výrobce 5 let.

Typy montážních jam v nabídce SEPTIC

Montážní jámu byste měli volit v závislosti na dostupném prostoru a na tom, jaká vozidla se budou opravovat. Vzhledem k potřebám našich klientů jsou v naší nabídce k dispozici dva typy:

  • Krátká montážní jáma: 400x120x170 cm (délka x šířka x výška)
  • Dlouhá montážní jáma: 560x120x170 cm (délka x šířka x výška)

V případě potřeby pomoci s výběrem nás neváhejte kontaktovat. Beton je náš hlavní obor, takže jsme schopni poskytnout profesionální pomoc a komplexní odpovědi na vaše dotazy.

Automobilové montážní jámy dodáváme do celé ČR

Využijte naší nabídky. Rozhodnete-li se spolupracovat s naší společností, získáte nejen kvalitní montážní kanál, ale také profesionální servis. Kromě nabízíme také dopravu. Disponujeme vlastním vozovým parkem, který se skládá z 20 sad Volvo HDS a zkušených řidičů, díky nimž jsme schopni dodávat objednávky nejpozději do několika pracovních dnů od okamžiku zadání objednávky. Působíme v celé ČR.